Diriliş Ertuğrul'un 69. bölüm fragmanında Ertuğrul'un ölüm sahnesi dikkatleri üzerine toplarken, soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Diriliş Ertuğrul'da izlenen ölüm sahnesi gerçekten yaşandı mı yoksa bir hayalden mi ibaretti? Halime Sultan Ertuğrul'un şehit olduğunu ve intikamının alınacağını gözyaşları içinde haykırdı. Diriliş Ertuğrul ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

İki Obayı da Şok Eden Gelişmenin Akıbeti ne Olacak?

Simon, Amanda’yı Kayı Obasına getirerek iki obayı da kavuracak ateşin fitilini ateşlemiştir. Bu ateşin tutuşup tutuşmamasında tarafların hangi adımları etkili olacak? Simon’un yaptığı kurnazca hamleye Ertuğrul’un karşı hamlesi nasıl olacak? Öte yandan suçun tek faili olarak görülen Amanda’yı, eşkıyaların yerini Aliyar’a söylemiş olması kurtarabilecek mi? Amanda’nın sorgulanmasında neler yaşanacak?

Kirli Planı Bozan Başka Bir Kirli Plan…

Kirli planının işlemesiyle keyfi yerine gelen Ural, bir anda Amanda’yı eli bağlı olarak karşısında bulunca ne yapacak? Simon’un beklenmeyen bu hamlesini ihanet olarak gören Ural’ın bu ihanete karşılığı nasıl olacak?

Şer Odakları Er Ya Da Geç Birbirine Düşer

İki obayı birbirine kırdırma planında Amanda kozunu oynayan Simon’un keyfini kaçıracak gelişme ne olacak? Oynadığı bu kozla Ural’ın nefretinin kazandığının farkında olan Simon, Ural hakkındaki planlarında başarılı olacak mı? Öte yandan Simon ve tapınakçıları göz hapsinde tutan Turgut’u bekleyen tehlike ne?

Gönül Ferman Dinlemez…

Yaşanan hadiselerin Çavdar Otağında yansımaları nasıl olacak? Candar Bey’in çocukları hakkında alacağı şok karar ne olacak? Ertuğrul’a içten içe sevda besleyen Aslıhan’ı bu hususta bekleyen sürpriz gelişme ne olacak?

Gazete vatan