Cevabı insanın kanını donduruyor ama bunu yapan bir polis memuru

Ali İpek (65), iddia odur ki bina sakinleriyle görüşmeden apartman girişini boyadığı için aynı binada oturan polis memuru Yunus Emre Ş. tarafından resimlerde görüldüğü şekilde çok sert şekilde darp ediliyor. 

Cafesiyaset’in aktardığına göre bina girişinde karşılaştığı yaşlı adama “Sen kimden izin aldında apartman girşini boyuyorsun” diyerek darp eden Yunus Emre Ş.’ye karşı babasını korumaya çalışan kızını da darp ediyor. Darp sebebiyle kafasında çatlak ve kanama sebebiyle 10 gün hastanede tedavi gören Ali İpek’in sorununu içinden çıkılmaz hale getiren ise kendisini bu hale getiren kişinin hala görevinin başında ve silahlı olarak üst katında oturuyor olması. 
 

Mağdur Ali İpek ve kızı iki çocuk annesi Ebru Çalım’ın verdiği ek ifade de saldırgan polis memuru tarafından hala tehdit edildikleri ve can güvenliklerinin olmadığı iken sanık polis hakkında henüz bir tahkikat başlatılmamış olmasıdır. 


Ali İpek yaşadığı travma sebebiyle olay anını anımsamakta zorluk çekiyor ve bazen dayak yediğini unutarak düştüm diyerek baına gelenleri açıklıyor. 
Aile bir an önce yetkililerin önlem almasını ve can güvenliklerinin sağlanmasını istiyor.

 

Kaynak:  CAFESİYASET